چانه سیاسی شایعات وزارت کشور اخبار سیاسی و اجتماعی

چانه: سیاسی شایعات وزارت کشور اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هنگامی که بیکارم از خودم متنفر می‌شوم / بازیگر «شب‌های برره»

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: پیشکسوتان در تنهایی و انزوا دچار افکار و پرسشها زیادی می‌شوند، نمونه آن خودم هستم، هنگامی که هر روز سر صحنه فیلمبرداری می‌روم فرد د

هنگامی که بیکارم از خودم متنفر می‌شوم / بازیگر «شب‌های برره»

بازیگر «شب های برره»: هنگامی که بیکارم از خودم متنفر می شوم

عبارات مهم : سینما

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: پیشکسوتان در تنهایی و انزوا دچار افکار و پرسشها زیادی می شوند، نمونه آن خودم هستم، هنگامی که هر روز سر صحنه فیلمبرداری می روم فرد دیگری هستم ولی هنگامی که پیشنهاد و کاری نباشد و در منزل می نشینم از خودم بدم می آید.

به گزارش میزان، سعید پیردوست بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون راجع به دلایل کم کاری خود گفت: با توجه به شرایط سن و سال و تجربه ای که امثال من در این عرصه دارند نباید دنبال تهیه کننده و کارگردان برویم که به ما کار بدهند بلکه آنها با تشخیصشان باید تصمیم بگیرند که جهت بازی در یک نقش سعید پیردوست به عنوان بازیگر حضور داشته باشد.

او به همین جهت افزود: مدتی بود که کاملا فراموش شده است بودم ولی حالا دوباره با سریال 87 متر کیانوش عیاری قسمت شد که بازی کنم. هنگامی که در سینمایمان پیرمرد، پدر، پسر و همه نوع سن وجود دارد نباید جهت نقش ها بازیگران جوان را گریم کرده و پیر کنیم یا بالعکس بازیگران سال خورده را با گریم جوان کنیم یا مرد را تبدیل به زن و زن را تبدیل به مرد کنیم. این پرسشها است که باعث می شود افراد با آثار و قصه ها ارتباط برقرار نکرده، منزوی می شوند و امیدوارم همه چیز در جای خود قرار گیرد.

بازیگر «شب های برره» راجع به اوضاع عرصه بازیگری اظهار کرد: با 50 سال سابقه بازیگری از این عرصه توقعاتی دارم ولی به هنرمدان پیشکسوت اهمیتی داده نمی شود. پیشکسوتان در تنهایی و انزوا دچار افکار و پرسشها زیادی می شوند، نمونه آن خودم هستم، هنگامی که هر روز سر صحنه فیلمبرداری می روم فرد دیگری هستم ولی هنگامی که پیشنهاد و کاری نباشد و در منزل می نشینم از خودم بدم می آید و از اطرافم متنفر می شوم. در واقع کار و دیدن دوستان به انسان انرژی داده، روحیه انسان آماده کار می شود و خستگی نمی پذیرد. باید بگویم که متاسفانه زمانه بدی شده است است.

پیردوست با اشاره به بده بستان های عرصه بازیگری که در تولید فیلم ها رواج پیدا کرده است افزود: در مقطعی بازیگری براساس قشنگی بود. بهره گیری از قشنگی جهت بازی گرفتن از افراد اصلا درست نیست. قشنگ بودن دلیلی جهت بازی نیست.

بازیگر «قاتل اهلی» با گلایه از بازی بازیگران امروز که در ذهن مخاطب نمی مانند بیان کرد: با وجود هنرپیشه های آشنا شده است و معروفی که داریم ولی اصلا امکان ندارد مخاطبان بعد از اتمام فیلمها و خروج از سینما صحنه ای از بازی بازیگر را به یاد داشته باشند. به جز چند جوان فعلی ما در عرصه بازیگری کسی نمی تواند به جایگاه بازیگران اسطوره و پیشکسوت ما دست یابد. هنرپیشگان امروز، بازیگری را در پول و قرارداد می بینند و هنر و نوع بازیگری در وجودشان جایی ندارد.

پیردوست با اشاره به این که تا کنون پیشنهاد خرید نقش به من نشده است خاطرنشان کرد: هر کسی به شکلی تربیت یافته، بزرگ شده است و تربیت خانوادگی دارد. شرایط اخلاقی و شخصیت من طوری است که فیلمساز جرات نمی کرده و نمی کند چنین پیشنهادی مالی را به من بدهد یا از من پول بخواهد.

هنگامی که بیکارم از خودم متنفر می‌شوم / بازیگر «شب‌های برره»

واژه های کلیدی: سینما | بازیگر | سینمای | بازیگری | بازیگران | عکس بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz